Wyniki konkursu "Wiosenne spotkanie przy fortepianie"

W Konkursie Pianistycznym dla Najmłodszych "Wiosenne spotkanie przy fortepianie" wyróżnienia otrzymali:

Klasa I

Ciaś Kaja z klasy Pani Aliny Jarząbek

Korwel Małgorzata z klasy Pani Małgorzaty Majdy

Pałasz Kamil z klasy Pani Aliny Jarząbek

Szlachtowska Jagoda z klasy Pani Agnieszki Derebas

Trochimiuk Estera z klasy Pani Urszuli Krauzowicz

Klasa II

Bednarczyk Jakub z klasy Pani Małgorzaty Majdy

Kołodziejska Klara z klasy pani Ewy Zachwieji

Listkowska Laura z klasy Pani Cecylii Sopaty

Łojek Martyna z klasy Pani Urszuli Krauzowicz

Prylińska Weronika z klasy Pani Alicji Krupowskiej

Rajski Jan z klasy Pani Agnieszki Derebas

Suder Anna z klasy Pani Urszuli Krauzowicz

Bartłomiej Trzeszczoń z klasy Pana Witolda Wójcika

Gratulujemy.

Szkolny konkurs na najlepsze wykonanie gam dla uczniów Sekcji Instrumentów Dętych

Sekcja Instrumentów Dętych Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Nowym Targu, zaprasza do wzięcia udziału w szkolnym konkursie na najlepsze wykonanie gam dla uczniów Sekcji Instrumentów Dętych Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Nowym Targu, który odbędzie się 20 kwietnia 2015 r. o godzinie 15:00.

Nauczyciele proszeni są o składanie zgłoszeń do dnia 11 kwietnia 2015 r. sekretariacie szkoły lub pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plakat 2 2015 m

Pobierz regulamin

Czytaj regulamin

Konkurs Ostatkowy Zawrót Głowy - wyniki

GRUPA PIERWSZA:

I miejsce ex aequo
- Słowik Bartłomiej kl. 3/6 - "Płyne statkiem"
- Sylwia Zwijacz kl. 2/6 - "Gdy cichy nadchodzi zmrok. .."

II miejsce - Rapacz Julia z kl. 2/6 - "Spacer kurczaków"

III miejsce - Zuzanna Ciężak kl. 2/6 - "Wariacje na temat wlazł kotek "

Wyróżnienie
- Oliwia Obrochta za utwór kl. 1/6 - "Żółw i kocur" oraz
- Lichaj Maria kl. 1/6. "Wiolonczelowy cyrk"

GRUPA DRUGA:

I miejsce - Mościcki Tomasz z kl. 4/6 - "Antypody"

II miejsce ex aequo
- Gogolak Zuzanna z kl. 6/6 - "Ciemna strona księżyca"
- Paulina Ślemp kl. 5/6 - "Roztańczona klawiatura"

III miejsce - Anna Pałys kl. 6/6 - "Wiosenne pajączki"

Wyróżnienie
- Maja Bobrowskiej kl. 4/6 - "Tęsknota"

GRUPA TRZECIA

I miejsce - zespół w składzie Kacper Hubicki, Michał Balicki, Jędrzej Cabaj i Jan Bryniarski - "Zabawka"

Serdeczcznie gratulujemy wszystkich nagrodzonym oraz wyróżnionym!

Szkolny Konkurs "Na Formę Klasyczną" dla klas V i VI

W Szkolnym Konkursie "Na Formę Klasyczną" dla klas V i VI wyróżnienia otrzymali:

klasa V

Urszula Szwab - z klasy fortepianu Pani Bożeny Wnęk
Paulina Ślemp - z klasy fortepianu Pani Krystyny Ciesielskiej

klasa VI

Maria Kuranda - z klasy fortepianu Pani Joanny Zmarz
Piotr Suder ( kl. IV/4) - z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz

Gratulujemy.

Szkolny Konkurs Uczniów Klas Fortepianu - Rabka-Zdrój

Dnia 21 listopada w Filii Rabka - Zdrój odbył się Szkolny Konkurs Uczniów Klas Fortepianu na formę klasyczną.Uczniowie brali udział w Konkursie w dwóch grupach:

Grupa I - uczniowie klas III - IV
Grupa II - uczniowie klas V- VI

W grupie I brało udział 15 uczestników, w grupie II - 16 uczestników. Za najlepsze wykonania zostały przyznane wyróżnienia ;

Grupa I

Gładysz Anna kl III
Halczak Julia kl III
Pawlik Krystyna kl III
Weker Maksymilian kl III
Chmielarczyk Kornelia kl IV
Figura Anna kl IV
Kowalcze Emilia kl IV
Kowalczyk Kamila kl IV

Grupa II

Garbaruk Zuzanna kl V
Karkula Olga kl V
Korwel Joannna kl VI

Wyniki Szkolnego "Konkursu Na Formę Kasyczną"

W Szkolnym Konkursie "NA FORMĘ KLASYCZNĄ" wyróżnienia otrzymali:

klasa III

Łukasz Migiel
z klasy fortepianu Pani Barbary Kaperskiej

Agata Błoniarz
z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz

Zuzanna Łaciak
z klasy fortepianu Pani Ewy Niehorskiej

Bartłomiej Słowik
z klasy fortepianu Pani Haliny Sięki

klasa IV

Katarzyna Lenart
z klasy fortepianu Pani Agnieszki Derebas

Konrad Strama
z klasy fortepianu Pani Bożeny Wnęk

GRATULUJEMY !!!

free joomla template

Funduszeeu