Osiągnięcia Uczniów 2017/2018

XXI Festiwal Piosenki Religijnej na Orawie „Stabat Mater”

Jabłonka, 27-29  października 2017 r. - Zespół wokalno- instrumentalny „Chochliki” pod dyrekcją Pani Małgorzaty Majdy – II miejsce

 

The 12 th Jan Vychytil CELLO COMPETITION-Praga 18–21stycznia 2018 r. 

Uczniowie z klasy wiolonczeli Pani Moniki Gubały

Maria Hornik - III miejsce

Jan Mrożek - III miejsce

Tamara Trochimiuk - II miejsce

 

I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Libiąż 2018

Libiąż, 20 – 21 stycznia 2018 r.

Grzegorz Malacina z klasy fortepianu Pani Małgorzaty Majdy – I miejsce

Jan Rajski z klasy fortepianu Pani Agnieszki Derebas – III miejsce

Katarzyna Wojtyczka z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz – III miejsce

Rozalia Weker z klasy fortepianu Pani M. Cieplińskiej-Korwel – III miejsce

Tatiana Bryja z klasy fortepianu Pani Małgorzaty Majdy - wyróżnienie

Małgorzata Korwel  z klasy fortepianu Pani Małgorzaty Majdy - wyróżnienie

 

III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny

Trzciana, 26-28 stycznia 2018 r.

Aleksandra Lichaj z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz – wyróżnienie

Katarzyna Wojtyczka z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz – II miejsce gr III

Jan Rajski z klasy fortepianu Pani Agnieszki Derebas – III miejce, gr V

Anna Figura z klasy fortepianu Pani Agnieszki Derebas - wyróżnienie

Tatiana Bryja z klasy fortepianu Pani Małgorzaty Majdy - wyróżnienie, gr V

Grzegorz Malacina z klasy fortepianu Pani Małgorzaty Majdy - I  miejsce, gr VI

Zuzanna Garbaruk z klasy fortepianu Pani Joanny Zmarz- wyróżnienie

Oliwia Polak   z klasy fortepianu Pani Joanny Zmarz - wyróżnienie

 

X Konfrontacje Instrumentów Dętych – Nowy Targ 2018 r.

Nowy Targ, 08 marca 2018 r.

Patryk Bus z klasy klarnetu Pana Stanisława Rakoczego – III miejsce

Damian Folwarski z klasy trąbki Pana Jakuba Imielskiego – III miejsce

Marcin Hrydziuszko z klasy trąbki Pana Józefa Pańszczyka - wyróżnienie

 

V Ogólnopolski Konkurs Gitarowy " Czarodzieje Gitary"

Dobczyce 16 -17 marca 2018 r.

Zuzanna Filipiak z klasy gitary Pani Jadwigi Wołek - wyróżnienie

 

XIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz

Jasło, 22 – 23 marca 2018 r.

Grzegorz Malacina z klasy fortepianu Pani Małgorzaty Majdy – II miejsce

Tatiana Bryja z klasy fortepianu Pani Małgorzaty Majdy – I miejsce

Oliwia Polak    z klasy fortepianu Pani Joanny Zmarz - wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych SM I i II stopnia - V Wiosenne Spotkania Kameralne „ Muzykowanie w Trzcianie”

Trzciana 23 – 25 marca 2018 r.

Duet wiolonczelowy z klasy wiolonczeli Pani Moniki Gubały - wyróżnienie

 

9th International Young Musicians Competition Prize “Antonio Salieri” 2018 Town of Legnago (VR)

Italy 5-15 April 2018 r.

Maria Hornik z klasy wiolonczeli Pani Moniki Gubały III - miejsce

 

VI Ogólnopolski Konkurs Smyczkowych Zespołów Kameralnych im. G. Bacewicz,

Łódź, 14 kwietnia 2018 r.

Duet wiolonczelowy w składzie:  Maria Hornik, Joanna Balicka z klasy wiolonczeli Pani Moniki Gubały -  III miejsce

 

II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy SM I i II st. – Wadowice 2018

Wadowice, 13 – 15 kwietnia 2018 r.

Marcin Głodziak z klasy gitary Pana Andrzeja Krawca – II miejsce   

 

I Beskidzki Konkurs Gitarowy

Czasław, 14 kwietnia 2018 r.

Anna Rużyczka z klasy gitary Pana Adriana Furmankiewicza- wyróżnienie

Paweł Bobek z klasy gitary Pana Adriana Furmankiewicza- II miejsce

                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

XX Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Chórów „ O złotą strunę…”

Niepołomice, 14 -15 kwietnia 2018 r.

Chór Dziecięcy „ Wesołe Nutki” PSM w Nowym Targu - pod dyr. Kseni Miśkiewicz – Srebrna Struna i Nagroda Specjalna Dyrektora Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie w postaci występu chóru na koncercie z okazji 100- lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości

                                                                                                                                     

IV Podkarpacki Konkurs Duetów Fortepianowych o zasięgu Ogólnopolskim

Rzeszów, 16 kwietnia 2018 r.

Duet pianistyczny Miverika Piano Duo w składzie: Weronika Bujok i Miriam Wójciak z klasy fortepianu Pani Joanny Zmarz i Justyny Piękoś - Kędzierskiej - II miejsce

 

XIX Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków, Wiolonczelistów i Gitarzystów

Limanowa, 12-13 kwietnia 2018 r.

Tomasz Fatlaz klasy skrzypiec Pani Katarzyny Trebuni-Góźdź - wyróżnienie

 

XXXV Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienną”

Skarżysko – Kamienna, 24-25 kwietnia 2018 r.

Grzegorz Malacina z klasy fortepianu Pani Małgorzaty Majdy – II miejsce

 

VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny

Kolbuszowa, 23 - 24 kwietnia 2018 r.

Lena Majerczyk z klasy fortepianu Pani Agnieszki Derebas – II miejsce

Rozalia Weker z klasy fortepianu Pani Marty Cieplińskiej–Korwel– I miejsce

Małgorzata Korwel  z klasy fortepianu Pani Małgorzaty Majdy - wyróżnienie I st.

Aleksandra Lichaj z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz–wyróżnienie II st.

Katarzyna Florek z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz- wyróżnienie I st.

 

22nd International Competition of Bohdan Warchal in playing the bow-string instruments

Dolny Kubin, Słowacja, 27 kwietnia – 1 maja 2018 r.

Duet w składzieMaria Hornik i Joanna Balicka z klasy wiolonczeli Pani Moniki Gubały - wyróżnienie

 

Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im. Zdzisławy Wojciechowskiej

Bydgoszcz, 13-15 maja 2018 r.

Maria Hornik   z klasy wiolonczeli Pani Moniki Gubały - wyróżnienie

 

X Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy „ Młody Polski Wiolonczelista”

Bochnia, 19-20 maja 2018 r.

Maria Hornik z klasy wiolonczeli Pani Moniki Gubały - wyróżnienie

 

XII Podhalański Festiwal Orkiestr Dętych

Nowy Targ, 20 maja 2018 r.

Bid-band PSM  pod dyrekcją Marty Łapczyńskiej - wyróżnienie

 

IV Międzyszkolny Konkurs” Skawińskie Konkursy Muzyczne- Moja muzyka jest we mnie”

Skawina, 21-26 maja 2018 r.

Szymon Wyrostek   z klasy akordeonu Pana Macieja Inglota – wyróżnienie I st.

Jan Rajski z klasy fortepianu Pani Agnieszki Derebas – wyróżnienie I st.

Grzegorz Malacina z klasy fortepianu Pani Małgorzaty Majdy – wyróżnienie I st.

Aleksandra Lichaj z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz–wyróżnienie I st.

Anna Rużyczka z klasy gitary Pana Adriana Furmankiewicza - III miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Skrzypiec i Altówki im.  Antoniego Cofalika

Sułkowice, 8-9 czerwca 2018 r.

Anna Furtak  z klasy skrzypiec Pani Karoliny Bartczyszyn- wyróżnienie

Anna Darlewska  z klasy skrzypiec Pani Moniki Chrzanowskiej- wyróżnienie

 

free joomla template

Funduszeeu